Новости

В Одесі відбувся Другий турнір з функціонального багатоборства для моряків

12/07/2016

event photo

3 липня в Одесі, не дивлячись на всі складності, відбувся Другий турнір з функціонального багатоборства для моряків #Звитяга_ВМС. У турнірі також прийняли участь бійці, відряджені із зони АТО. 


На турнір зібралось та виступило близько 70 спортсменів, серед яких було 16 дівчат. Були представники багатьох міст України: від Одеси, Затоки та Котовська до Черкас та Білгород-Дністровська. Спека та затримка старту змагань не зупинили змагальний дух учасників – всі стійко витримали процедуру оформлення майданчика, реєстрацію, і чудово показали себе під час самих змагань.


Військовослужбовці ВМС (морські піхотинці 73-го центру та 1-го батальйону, «сапоги» із 93 бригади) та бійці, відряджені із зони АТО спеціально заради турніру – разом з усіма бійко ступили на арену, щоб помірятись силами зі спортсменами-аматорами від місцевих клубів м.Одеси (Crossfit Marine Bay, Вертикаль, Адреналин).
Турнір складався із трьох WOD. Виступали одночасно по 10 спортсменів – 5 дівчат та 5 чоловіків. У кожного учасника був свій суддя. Після кожної вправи результати спортсменів заносились до протоколу, і відповідно до рейтингу, відбувалось відсіювання. Таким чином, до виконання третьої фінальної вправи на майданчику лишилось 12 дівчат та 16 чоловіків. 


Найбільш фізично підготовленими серед дівчат стали:
1 місце – Губанова Марина (п.Затока)
2 місце – Коваль Вікторія (м.Одеса)
3 місце – Шевелєва Юлія (м.Одеса)


Найбільш фізично підготовленими серед чоловіків стали:
1 місце – Шостак Дмитро
2 місце – Фукаревич Стас
3 місце – Кононов Герман (м.Одеса)


Окремою номінацією стало обрання найбільш фізично підготовлених серед представників ВМСУ. Ними стали:
1 місце – Кравченко Владислав
2 місце – Красильников Дмитро
3 місце – Назар


Усі переможці були нагороджені медалями, грамотами від командування флоту, а також цінними призами від спонсорів. 
Вцілому захід досяг своєї мети – привернути увагу громадськості та командування до питання фізичної підготовки військовослужбовців, вивести її на принципово новий рівень, легалізувати функціональне багатоборство (crossfit) на флоті як обов’язкову дисципліну.
 Самі військовослужбовці оцінили цей підхід позитивно та навіть із захватом, зрозуміли над чим потрібно працювати та до чого прагнути – мотиваційна робота пройшла успішно!